FRX 110

rekuperačná jednotka pre náročných

Vysoká spoľahlivosť

Vysoko kvalitné prevedenie rekuperačných jednotiek Fresh dosiahnuté vďaka nadštandardným materiálom. Naše riešenia sú navrhnuté a vyrobené s najvyššou kvalitou pre vysokú spoľahlivosť a dlhú životnosť. S vlastným dizajnovým oddelením a výrobou ponúkame krátke dodacie lehoty a vysokú flexibilitu.

Dokonalo odhlučnená

Vďaka dokonale izolovanému a pevnému obalu, zvukovým absorbérom a kvalitným motorom EBM-Papst je jednotka FRESH FRX extrémne tichou rekuperačnou jednotkou. Čo dokazujú Eurovent aj ErP certifikáty.

Švédska kvalita

Na výrobu našich produktov využívame materiály a diely najvyššej kvality, ktoré podliehajú vysokým normám. Jednotka je dôkladne zaizolovaná voči teplotným rozdielom, vďaka čomu je možné inštalovať ju do nevykupovaného priestoru v budove.

Napojenie na inteligenciu

Vďaka konektoru Modbus priamo na obvodovej doske jednotky Fresh FRX sa dá jednotka napojiť do inteligentnej elektroinštalácie. Prepracovanosť detailov Vám umožnuje ovládať a monitorovať každý parameter jednotky, či už ide o výkon vetrania, ohrevu vzduchu či chladenia.

Dokonale ovládateľná rekuperácia

Elegantný nástenný displej s množstvom nastavení chodu jednotky ako základný obsah balenia jednotiek Fresh. Plná programovateľnosť vetrania, ohrevu, či chladenia vzduchu. Jednotka tiež disponuje funkciou pre krb v dome, ktorá po stlačení tlačidla na regulácii vytvorí v dome vzduchový pretlak.

Dlhá životnosť filtrov

Rekuperačná jednotka Fresh FRX má v sebe štandardne F7 kapsové filtre s veľkou plochou filtračnej tkaniny, čím sa zaručuje ich dlhá životnosť. Filtre sú osadené v plastovom ráme, aby sa po použití dali recyklovať.

Popredné vlastnosti

Jednoduchá výmena filtrov

Výmenu filtrov s dlhou životnosťou vie vykonať aj bežný užívateľ. Po otvorení predného krytu stačí filtre vysunúť a vymeniť na nové.

Stále čistá

Vďaka dokonalej rozoberateľnosti jednotiek Fresh je ich čistenie veľmi jednoduché. Po vybratí dielov z jednotky, je možné ju celú očistiť a prípadne ošetriť dezinfekčným prípravkom.

Dokonala servisovateľnosť

Každý diel v rekuperačnej jednotke Fresh je napojený osobitne, čo umožňuje jednoduchý prístup a servis. V prípade poruchy, stačí vybrať len konkrétny diel.

Zákaznícka podpora na úrovni

Technická podpora, video manuály a ukážky a najčastejšie kladené otázky ohľadom rekuperácií Fresh nájdete pod jednou strechou v sekcii Technická podpora.

V prípade akejkoľvek otázky nás neváhajte kontaktovať